Gizlilik Politikası

Bu gizlilik ilkeleri ONKA YATAK İMALAT İNŞAAT SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından, ONKA ’nın gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.otantikyatak.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

  • IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
  • Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

ONKA , www.otantikyatak.com adresinde yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

 

  • Sitemizin kayıt veya sipariş formunda kullanıcılarımızdan, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi ……gibi),  kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası…. vb.) girmelerini isteyebiliriz. İletişim bilgilerini yalnızca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanmak üzere kayıtlı tutarız, bunun dışında başka bir maksat la ya da başka bir firmayla kesinlikle paylaşmamaktayız.
  • Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.
  • Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kredi kartı ve banka bilgileri hiçbir şekilde sistemimizde kayıt edilmemektedir.
  • Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılabilir.

 

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri aşağıda yer almaktadır.

1- 128 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır.
2- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri siz kaydetmediğiniz sürece sistemimizde tutulmamaktadır.
3- Sisteme giriş şifreleriniz veri tabanımızda şifreli olarak durmaktadır.
İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veri tabanımızdan silebilir. Düzeltme / Yenileme Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Bilgi Birleştirilmesi
Sitemizde verdiğiniz bilgilerinizle üçüncü partilerden alınan bilgiler birleştirilmektedir.

 

Düzeltme / Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

 

Tüm Sorularınız İçin
E-posta Adresi        info@otantikyatak.com
Web Sitesi Adresi  https://www.otantikyatak.com
Mektup Adresi        : Göztepe mah. İnönü cad.No:76 Bağcılar / İstanbul
Telefon Numarası  : +90 212 445 95 00