HAKKIMIZDA

Ticaret hayatına 1955 yılında İstanbul Sultan Hamamda, halı ve yer döşemesi toptancılığı ile başlayan firmamız;

2001 yılında mühendislik bilgimiz ve finansal gücümüz ile inşaat sektörüne giriş yaparak faaliyetlerine bir yenisini daha eklemiştir.

2013 yılında 5.000 m²’lik yatak ve baza imalatı için üretim tesisini hayat geçirerek mobilya sektörüne de giriş yapmıştır.

Kuruluşumuzdan bu yana işimize verdiğimiz değerle, kendimizi sürekli geliştirerek ve verdiğimiz sözleri tutarak tüm gücümüzle çalışıyoruz. Farklı sektörlere yaptığımız yatırımlarla, ülkemizin iş gücüne istihdam yaratıyoruz.

Yüksek üretim kapasitesi ve inovatif düşünceye sahip olan firmamız, Konfor, estetik ve el işçiliğinin mükemmel birleşimi ile; rahatlığından ve şıklığından ödün vermeyenler için Ar-ge ekibimiz tarafından özel olarak tasarlanmaktadır.

Sektörde başarılı bir şekilde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile kalitede ve satış sonrası hizmette güven duyulan, İstanbul’un en iyi yatak firmaları arasındadır.

5.000 m²’lik üretim tesisi ve 500 m²’lik showroom alanına sahip firmamız, yurt içi ( Marmara bölgesi) ve yurt dışı (Almanya, Fransa, Yunanistan, Kanada, Nijerya) ithalat, ihracat pazarında kendini kanıtlamış öncü bir markadır.

Ana ilkemiz yatak ve baza ürünlerinin yüksek kalite ve uygun fiyat politikasıyla tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Faaliyetlerimize kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik anlayışı ile yön veriyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz her pazarda yenilikçi işlere imza atarak evrensel rekabet ilkeleri içinde kalıcı olmayı, sabırla ve adım adım büyümeyi öncelikli buluyoruz.

Firmamız yurt içinde gerçekleştirdiği çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve eğitime verdiği destekle öğrencilerin mesleki gelişimlerine katkı sağlamaktadır.

İyi uykunun hayat kalitesini etkileyen bir unsur olduğuna inanıyoruz ve yaşam alanlarınıza değer katacak tasarımlar sağlıklı bir uyku sunmaya devam ediyoruz.